Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak dobrać dobrą dysze ciśnieniową do myjki

2023-01-04

Aby dobrać odpowiednią dyszę do myjki ciśnieniowej, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak moc myjki, rodzaj i twardość wody, rodzaj powierzchni, którą będziemy myć, oraz odległość od powierzchni, z jakiej będziemy myć.

Moc myjki ciśnieniowej jest ważna, ponieważ od niej zależy, jak silny strumień wody będziemy w stanie uzyskać. Dysze o większej średnicy otworu będą wymagać myjki o większej mocy.

Rodzaj i twardość wody również mają znaczenie, ponieważ twardsza woda może być trudniejsza do spienienia i usuwania zabrudzeń. Jeśli używamy twardej wody, warto zastanowić się nad zakupem dyszy z filtrem, który pomoże usunąć osady z wody.

Rodzaj powierzchni, którą będziemy myć, także ma znaczenie, ponieważ niektóre dysze są lepsze do mycia twardych powierzchni, a inne do miękkich. Na przykład, jeśli będziemy myć samochód, lepsza będzie dysza o węższym strumieniu, która nie uszkodzi lakieru. Jeśli będziemy myć elewację, lepsza będzie dysza o szerszym strumieniu, która szybciej oczyści powierzchnię.

Odległość od powierzchni, z jakiej będziemy myć, także ma znaczenie, ponieważ im dalej jesteśmy od powierzchni, tym szerszy musi być strumień wody, aby dotrzeć do całej powierzchni.

Jeśli potrzebujesz pomocy w dobraniu odpowiedniej dyszy, zalecam skontaktowanie się z producentem myjki lub sprzedawcą, który powinien być w stanie doradzić odpowiedni model dla Twoich potrzeb.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-24
OK
2022-07-21
szybka realizacja, wszystko ok :)
pixel