Wczytuję dane...
Nilfisk

Producent maszyn czyszczących Od ponad stu lat firma Nilfisk jest jednym z czołowych światowych producentów profesjonalnych urządzeń czyszczących.

Firma Nilfisk powstała w oparciu o wizję produkowania i sprzedawania Klientom na całym świecie produktów najwyższej jakości. Od ponad 100 lat firma Nilfisk, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku i Klientów, dostarcza im innowacyjne produkty i rozwiązania.

Międzynarodowa sieć handlowa i sprawdzone kanały sprzedaży pozwoliły nam zbudować silne i wartościowe relacje z Klientami i partnerstwa na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby być prekursorem postępu technologicznego, który pozwoli nam spełniać potrzeby klientów także w przyszłości.

Obecnie firma Nilfisk oferuje szeroki zakres najwyższej jakości urządzeń czyszczących, objętych zaufanym programem usług posprzedażowych dla użytkowników profesjonalnych.Głównymi liniami produktowymi Nilfisk są urządzenia do czyszczenia podłóg, odkurzacze i myjki ciśnieniowe, uzupełnione bogatym asortymentem urządzeń domowych i myjek ciśnieniowych dostępnych dla konsumentów wszystkich rynków.

Główna siedziba Grupy Nilfisk znajduje się w Danii, a spółki handlowe są zlokalizowane w ponad 40 krajach. Dzięki silnej sieci sprzedaży firma Nilfisk wprowadza na rynek i sprzedaje produkty w ponad 100 krajach.

Nasze zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Azji, Europie i Ameryce.