Wczytuję dane...
O sklepie

Logo

Kilka słów o nas

Jesteśmy polską firmą, która bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy ALDA SC założonej w 1992 r. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń myjących, części i akcesoriów, chemii domowej i gospodarczej oraz kosmetyków samochodowych. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór, najwyższej jakości produktów w przystępnych cenach. Sklep internetowy Stimgo oferuje możliwość zakupu na raty a dzięki usłudze PayByNet płatności dokonywane w naszym sklepie są bezpieczne i szybkie. Za pośrednictwem firmy ALDA SERWIS prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń oraz oferujemy pokazy urządzeń z możliwością dojazdu do klienta. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy fachowej pomocy: tel. 506 761 099/ 511 578 590, gg. 69052677 lub sklep@stimgo.plALDA

Auto myjnia


"Firma ALDA powstała w 1992 roku. Już od prawie 25 lat zajmujemy się techniką czyszczenia i sprzątania. Można powiedzieć że "czyszczenie jest naszym zadaniem". Mamy bogate doświadczenia jeśli chodzi o dobór sprzętu czyszczącego - maszyn i urządzeń takich jak: myjki ciśnieniowe domowe i profesjonalne, samoobsługowe myjnie samochodowe,odkurzacze samoobsługowe, odkurzacze przemysłowe i domowe, odkurzacze piorące, parownice, różnego typu szorowarki, zamiatarki, polerki jednotarczowe, pompy zanurzeniowe i inne."


ALDA Serwis

serwis Elastyczność usług -  Jako jedyna podobna instytucja przyjmujemy do serwisu zgłoszenia zarówno podczas gwarancji jak i po jej zakończeniu.

 

Błyskawiczna odpowiedź - Nasz serwis zagwarantuje Państwu bardzo krótki czas reakcji na zapytanie najczęściej odpowiadamy w ciągu kilku godzin.

 

Bezpłatna analiza - Oddając sprzęt do naszego serwisu nie ponosisz żądnych kosztów związanych nie ponosisz żądnych kosztów związanych z analizą                                                                       usterki przez naszych  techników.